Felicia Lesch

Koördineerder

fsmlesch@sun.ac.za

Lees meer

Pamela Kierman

Koördineerder Praktiese Musiek

pkierman@sun.ac.za

Lees meer

Universiteit Stellenbosch

Odile Burden

Viool

odile@cpo.org.za

José Dias

Klavier

josedias351@gmail.com

Lees meer

Inge Engelbrecht

Algemene Musiekleer, Gehooropleiding, Musiekteorie

iaengelb@sun.ac.za

Lees meer

Nina Fourie-Gouws

Kitaar

info@ninaguitar.co.za

Lees meer

Nick Green

Koperblaas

ngreenmusic@gmail.com

Merlin Julie

Klarinet, Saksofoon, Musiekteorie

mmwjules@gmail.com

Lees meer

Sean Kierman

Koperblaas-ensemble

sean.kierman@gmail.com

Lees meer

Alistair McDonald

Koperblaas

alimcd@sun.ac.za

Lees meer

Niel Pauw

Orrel

Minette du Toit-Pearce

Sang

pearce@sun.ac.za

Lees meer

Janel Speelman

Sang

janel.speelman@gmail.com

Lees meer

Assistente

Sarah-Ann Davids

Assistent, Musiekteorie

sarahann.davids@gmail.com

Portia Holmes

Jazz Band bibliotekaris

holmes.portia1@gmail.com

Mark Lynch

Jazz Band Bibliotekaris

21649626@sun.ac.za

Weskus Akademie

Steenbergkampus

Damien Swartz

Koperblaas

swartzdamian@gmail.com

Weermag

Major Vernon Michels

Direkteur

vernon.michels@gmail.com

Captain Melanie Fryer

Koördineerder

melanie.fryer@iclould.com

Sean Kierman

Koperblaas, Dirigeering

sean.kierman@gmail.com

Lees meer

Alistair McDonald

Koperblaas Weermag

alimcd@sun.ac.za

Lees meer

Shaun Moir

Koperblaas

shaun.moir@gmail.com

Lees meer

Garren Wagner

Hobo

wagnergarren@gmail.com

Nerina von Meier

Fluit

hungariantrio@googlemail.com

Lees meer

Jimmy Reinders

Klarinet

theclarinetacademysa@gmail.com

Judy Joubert

Klavier

twojouberts@gmail.com

Lees meer

Antoinette Huyssen

Sang

aehuyssen@sun.ac.za

Lees meer

Lisa-Marie Janse van Rensberg

Viool

lisamarir10@gmail.com

Lees meer

Karin Cronje

Akademiese Geletterdheid, Engels, Navorsingsmetodologie

karincronje@mweb.co.za

Lees meer

Wesley de Villiers

Musiekteorie, Geskiedenis, Analise

wesdevil@gmail.com

Lees meer

Allan Stephenson

Komposisie, Orkestrasie

allstepson@mweb.co.za

Lees meer